ALLSVENSKAN genom tiderna
år 1:a 2:a 3:a
2019 vint Hörda Centrumsk TennisV
2018 somm Beachvolley Kampen Teleborg
2018 vår Afg Thorenskolan Polishögsk
2018 vint Panncentr Polishögsk Hörda
2017 somm Polishögsk Beachvolley Teleborg
2017 vint Panncentr Teleborg Hörda  
2016 somm Kungsmad TennisV Polishögsk
2016 vint CSM Teleborg Samhällsv
2015 somm Trudelutt KarlOskarsk Teleborg
2015 vint Palestina Teleborg Hörda
2014 somm Trudelutt Hörda Öster
2013 somm Hörda ArabyPark Ekonomihög
2012 somm TennisV Hörda Evedal
2011 somm TennisV Hörda Solviken
2010 somm Solviken Hörda TennisV
2009 somm Solviken Djäknevägen Kroken
2008 somm Djäknevägen Solviken Hörda
2007 somm Solviken Hörda Universitet
2006 somm Sikastrand Solviken Hörda
2005 somm Hovshaga Solviken Djäknevägen
2004 somm Hovshaga Djäknevägen Solviken
SM  genom tiderna
år 1:a 2:a 3:a  
2018 hand Micke/Kevin Kampen 16 Hörda Hörda 13 Majid/Richard Afghanistan 13
2018 putt Rita/Yzdan Gahzni 18 Parwin/Zaki  Afg 17 ET Solviken 16
2017 putt Sara/Mehmet Panncentr 20 Sara Panncentr 18 Mehmet/Richard Panncentr 17
2016 putt Abdi Panncentr 14 Odrad Panncentr 13 Panncentr Panncentr 12
2015 putt Et Visma 13 Mollie/Richard Trudelutt 13 Fagrabäck Fagrabäck 13
2014 putt Oskar/David Hovshaga 15 Richard Hörda 14 Abbe Somalia 13
2013 putt Joe Strandbjörk 16 Claes/Richard Posten 15 Cyklisterna Hörda 14
2012 putt Richard Hörda 16 Tobias Visma 15 Hecktor/Richard Hörda 13
2011 putt Kjell-Åke/Richard Teleborg 16 Jonny/Richard Teleborg 15 Ringarna Hörda 15  
2010 putt Robert Solviken 20 Musketörerna Solviken 16 Richard Hörda 16  
2009 putt Ilias Arabygård 19 The Twins Solviken 18 Elin Solviken 18
2008 putt Anders Djäkneväg 19 Simon Djäkneväg 14 Kringlorna Hörda 12
2018 lyft Afghanistan Afghanistan 21 Jonatan/Richard Fiskebäck 19 Afg Afg 19
2017 lyft Teleborg Teleborg 20 Polishögsk Polishögsk 19 Karlsborg Karlsborg 18
2016 lyft Fawad/Farid Afghanistan 17 Katedral Katedral 15 Daniel/Linus Öjaby 15
2015 lyft Mollie/Richard Trudelutt 20 Jenie/Julia Teleborg 16 Jonathan/Teo Lärarhögsk 16
2018 slag Zia/Mahdi Beachvolley 21 Zia/Gholam Beachvolley 19 Johan/August Fagrabäck 18  
2017 slag Teleborg Teleborg 20 Abbas/Yazdan Gahzni 19 VäxjöFria VäxjöFria 18
2016 slag Pontus/Simon TennisV 20 Adam/Lucian Kronobergsk 20 Kasper/Simon Kungsmad 19
2015 slag CSM CSM 20 Martin/Erik Samhällsv 19 Melker/David KarlOskarsk 18  
2018  komb Karar/Richard ArabyPark 15 Ringarna Hörda 10 Jovanna/Denis Macedonia 7
2014 korg Djäkneväg Djäkneväg 21 Hornen Hörda 20 Marcus/Jonas Öster 16  
2013 korg ET Visma 11 Anders/Tobias Djäkneväg 10 Jakob/Hannes Ekonomihög 9
2012 korg Tim/Karl TennisV 20 Tim/Adam TennisV 14 Ludvig/Adam TennisV 14
2011 korg Tim/Adam TennisV 18 TennisV TennisV 17 Tim/Karl TennisV 16
2010 korg Sleand Djäkneväg 20 Et Visma 19 Jocke/Andre´ Norregård 17    
2009 korg Hejhej Djäkneväg 19 Slenke Djäkneväg 16 Al(l)an Djäkneväg 15    
2008 korg Dominators Djäkneväg 18 Slenke Djäkneväg 15 Kampas Djäkneväg 14    
2007 korg Ori Djäkneväg 10 Kalmar FF Evedal 10 High Djäkneväg 9
2006 korg Davoust Djäkneväg 16 Musketörerna Solviken 10 Furulidarna Sikastrand 10
2005 korg Spänner Hovshaga 13 Absolut M Djäkneväg 13 Dom blå Djäkneväg 12
2004 korg Mns Hovshaga 12 Falkon Hovshaga 12 Musketörerna Solviken 12
2003 korg Ragnarök Sikastrand 18 Noname Djäkneväg 12 Pros Djäkneväg 12
2002 korg Fruse Sikastrand 16 Dom blå Djäkneväg 15 Blixten Sikastrand 14
2001 korg Smorgos Elina 12 Musketörerna Solviken 11 Kampa Boys Kampen 11
2000 korg Cadarna Hörda 13 Challenger Hörda 13 Hornen Hörda 13
1999 korg Ringarna Hörda 11 Hornen Hörda 10 Camparna Öster 10
1998 korg Camparna Öster 10 Extrem Öster 10 Loom Katedral 10
1997 korg Bif Bjärred 14 Moses Trummen 12 Thomssons Trummen 10
1996 korg The Kings Teknikum 13 Champions Teknikum 10 The Stars Fedra 9